Blog  |  Login  |  Signup  |  Orders |   Cos(0)
  
  

Testimonials

 

BUNA ZIUA 

Astazi am primit marfa comandata de la dumneavoastra.Multumesc pentru promtitudinea si profesionalismul de care ati dat dovada.

Va urez un Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri.

Levente S., Monday, 21 December 2015

 
 

Produs de calitate, livrare rapida.

Violeta T., Monday, 21 December 2015

 
 
Buna ziua,

Am primit coletul, bluzele sunt foarte frumoase.

Multumesc mult!

Madalina M., Tuesday, 15 December 2015

 
 

Am cumparat doua bluze de care sunt foarte multumita! Sigur voi mai comanda si alte produse. Sunt multumita si de promptitudinea cu care am primit comanda. Imi doresc sa vad o varietate mai mare de culori si modele. :)

Mihaela A., Sunday, 13 December 2015

 
 

Buna ziua. Am primit coletul. Sant foarte incantata. Va multumesc.

Cristina C., Friday, 06 November 2015

 
 

Super calitate, preturi excelente, oferte, promotii,totul la superlativ !!!

Luciana B., Thursday, 15 October 2015

 
 

Am primit bluza si este superba.Va multumesc!

Dana R., Saturday, 10 October 2015

 
 

Am primit comanda, multumesc mult pt. promptitudine. Imi plac tare mult si ia si materialul din care este facuta. Multumesc inca odata!

Nicoleta M., Tuesday, 06 October 2015

 
 

Buna ziua,
am primit o minunatie de Ie!! Sunt mandra de noua mea achizitie si "sunt cu ochii" pe dvs. Va multumesc si va doresc sa ne uimiti in continuare cu astfel de produse! O zi excelenta!

Cu mandrIe si mare bucurIe, Petruta

Petruta, Thursday, 01 October 2015

 
 

Marfa e deosebita,pentru asta o sa mai cumpăr 2 bluze.Sper sa se ia in considerare câta vânzare am făcut.
Mulțumesc!!

Liliana, Sunday, 27 September 2015

 
 

Am primit bluzita. Foarte frumoasa!

Flori C., Saturday, 26 September 2015

 
 

Am primit comanda..sunt foarte multumita..multumesc!

Ionela M., Thursday, 24 September 2015

 
 

Buna dimineata,

Am primit ia si imi place foarte mult.

Va multumesc,

N. Elena, Tuesday, 15 September 2015

 
 

Mi-am comandat si eu. Si am si primit. Sunt prompti. Si sunt frumoase si practice.

Despina N., Friday, 07 August 2015

 
 

Azi am primit pachetul. Un pachet deosebit si prin felul de prezentare-ambalare, prin mesajele care l-au insotit si prin cadoul primit. Primirea acestuia a creat intr-adevar o " stare de bine la pachet" . Si produsul este cum m-am asteptat. Va multumesc! Felicitari!

Cornelia M., Thursday, 06 August 2015

 
 

Am primit camasa, sunt mega multumita! Multumesc, o zi buna!

Dani I., Tuesday, 04 August 2015

 
 

Sunt Mihaela D., am primit astazi bluzitele si imi vin foarte bine si sunt foarte incantata de ele! Sunt foarte frumoase! Multumesc si pentru semnul de carte, nu stiu ce scrie pe el dar sunt curioasa ce scrie (dar nu cunosc limba) :)

Mihaela D., Thursday, 30 July 2015

 
 

Port o camasa traditionala superba, achizitionata de la dvs. :)

Multumesc mult inca odata!

A., Saturday, 18 July 2015

 
 

Buna.Am primit geanta.Sunt foarte multumita.E frumoasa si de calitate.MULTUMESC

Niculina M., Friday, 24 April 2015

 
 
Am.primit ieri coletul.Sunt f multumita de poseta.O zi buna!!

Corina M., Thursday, 09 April 2015

 
 

Am primit geanta- "Big cat" si este superba!!! Va multumesc si va felicit inclusiv pentru modul in care este ambalat produsul.

G. Daiana, Thursday, 09 April 2015

 
 

Buna,

Banii au ajuns in cont. Va multumesc si doresc sa-mi exprim aprecierea fata de modul dvs de lucru, care e impecabil.

Numai bine,

Brindusa

brindusa, Friday, 30 January 2015

 
 

O geanta superba! Exact ca în pozele de pe site. Recomand cu entuziasm produsele newt.ro!

Luminita, Monday, 19 January 2015

 
 

Am primit acum parfumul..este original .recomand cu incredere ..multumesc pt.promptitudine

Georgiana, Thursday, 15 January 2015

 
 
Buna seara! 
Am primit coletul! Imi place foarte mult geanta new york love!
Va multumesc! 

camelia, Wednesday, 07 January 2015

 
 
Buna ziua,
Am primit geanta, e de calitate si exact asa cum speram sa fie in urma pozelor vizualizate. Am fost placut impresionata atat de geanta dar si de serviciul dumneavoastra, de calitate si seriozitate. Cu siguranta, voi reveni la voi la cumparaturi. 
Va multumesc!
Sarbatori fericite va doresc!

monica, Saturday, 27 December 2014

 
 

Am primit ghiozdanul. E mai frumos decat speram. Multumim mult!

Alina, Thursday, 18 September 2014

 
 

Va multumesc frumos! Produsul comandat este pe gustul meu, corespunde cu fotografia de pe 'Net, iar baiatul care la livrat a fost foarte prompt!! Cat mai multe vanzari!                                                                                                          

Cu stima, Daniela

Daniela, Tuesday, 09 September 2014

 
 

Superba posetutza!!

Portocala Rosie, Friday, 05 September 2014

 
 

Buna ziua
Am primit azi clutch-ul bej prin curier, este superb, multumesc mult pentru suport , o zi frumoasa

Monica, Wednesday, 27 August 2014

 
 
Buna ziua!
Este superba geanta, m-a bucurat faptul ca a corespuns poza cu realitatea. 
Va multumesc!

Diana, Saturday, 23 August 2014

 
 

Vă mulțumesc frumos pentru cizmulițe sunt superbe! Aveti produse de calitate, o zi minunata să aveți, cu respect Doamna Novak Tünde.

Novak Tunde, Wednesday, 20 August 2014

 
 

Multumesc pentru seriozitate si promptitudine :) Sunt încântată de noua mea poseta :)

ana mary, Monday, 14 July 2014

 
 
Multumesc! Am intrat in posesia  comenzi, este ok. Multumesc pt colaborare. 
Spor la treaba si la cat mai multe comenzi, newt.ro!!!

catalina, Wednesday, 09 July 2014

 
 

Am apreciat la voi ca aveti multe modele din care sa imi aleg mai usor ce imi place, comunicarea cu voi foarte facila prin chat si modul de afisare al produselor.

adina, Wednesday, 25 June 2014

 
 

Multumesc pt promptitudine...imi place foarte mult geanta di sunt nerăbdătoare să o primesc pe a mea. E cam mult de asteptat dar merita

ana maria, Wednesday, 25 June 2014

 
 

Buna seara, am primit poseta, sunt foarte multumita! E ceea ce am vazut si in poza, inclusiv culoarea! Va multumesc! O sa revin curand!

alina, Friday, 13 June 2014

 
 

Tocmai am primit geanta. Sunt incantata si impresionata , geanta este absolut impecabila, materialul este calitativ si finisajele sunt f.bine facute. Iar livrarea, in circa 2 ore. Ma bucur ca am comandat de la dvoastra si cu siguranta va voi recomanda mai departe!

Mihaela Ela, Wednesday, 12 March 2014

 
 

Foarte frumoase gentile, Multumesc!

anne, Tuesday, 04 March 2014

 
 
Saptamana trecuta am primit geanta comandata, modelul Lisabona Camel. E o geanta din piele, frumoasa, incapatoare. Multumesc, sunteti un site serios si va urmaresc in continuare pe facebook pentru a vedea noile oferte.

Miri Miri, Friday, 22 November 2013

 
 
multumesc pt comanda primita - a fost identica cu ceea ce am vazut in fotog. multumesc

Doina, Tuesday, 08 October 2013

 
  
  

Newsletter: